AĞAOĞLU MY TOWN - ÜMRANİYE

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
ANASAYFA | MANAGEMENT | TERMS OF USE | SİTE KULLANIM ŞARTLARI

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

There are no translations available.

Lütfen Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesi'ni kullanmadan önce aşağıdaki kullanım şartlarını okuyunuz.

• GENEL KULLANIM ŞARTLARI

İleride sözkonusu şartları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesi'nin, bu sitedeki hertürlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Ağaoğlu My Town - Ümraniye'nin yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Şu kadar ki; Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesinin her türlü hakkı Ağaoğlu My Town - Ümraniye'ye aittir. Web sitesinde yer alan Ağaoğlu My Town - Ümraniye'nin reklamlara olduğu ürünlere ait tüm bilgi, çizim, resim v.s haklar reklem verenlere aittir. Bu bilgiler 3. şahıslar tarafından izinsiz kullanılamaz. Ürünlere ait detaylı bilgilerin, çizim yada resimlerin, reklam veren firma logolarının her ne şekilde olursa olusun Ağaoğlu My Town - Ümraniye'nin izni olmaksızın kullanılması, kopyalanması bunu yapanların yada menfaat elde edenlerin cezai ve hukuki sorumluluğunu gerektirir. Ürün bilgilerinin izinsiz kullanımı yada ürün bilgilerinden yola çıkarak ürünlerin taklidi (aynen yada ayırt edilemeyecek şekilde benzeri) halinde gerek Türk Ticaret Kanununun Haksız Rekabete ilişkin hükümleri gerekse Fikri Sınai Mülkiyet Hukuku hükümleri uyarınca bunu yapanlara ve yararlananlara karşı hukuk ve ceza davaları açılacaktır.

Sitemize üye olanların üyeler arasındaki iletişiminden, iletişim sırasında Web Sitesi'nde yayınlamış olabilecekleri yazı, bilgi, yorum, haber, görüntü, Ağaoğlu My Town - Ümraniye logosunun, anasayfa ile alt bölüm bağlantılarının Ağaoğlu My Town - Ümraniye dışı web sitelerinde kullanımı, başkaca web bilgililerinin Ağaoğlu My Town - Ümraniye sunucularına yüklenip yayınlanan her türlü içeriğin kullanımı suretiyle edinilen bilgi ve yorumlar dahil ve fakat bu sayılan kişiler ya da yayınlarla sınırlı olmaksızın, İnternet'in genel teamüller doğrultusundaki yapısı gereği sorumluluk ve yetkisinde olmayan herhangi bir içerikten, Ağaoğlu My Town - Ümraniye'nin hukuki, cezai ve/veya şahsi hiçbir sorumluluğu bulunmamakta olup, işbu Web Sitesi ziyaretçileri bu hususu bu siteye girdikleri andan itibaren kabul ve beyan ederler.

Ağaoğlu My Town - Ümraniye, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkını haizdir.

Sitemizin “üyelik” bölümünde üyelerimizin yapacağı her türlü iş ve işlemden Ağaoğlu My Town - Ümraniye nin hukuki yada cezai sorumluluğu yoktur. Üyelerin site içerisindeki iletişimi kullanarak hukuka aykırı fiileri halinde yada herhangi bir sebep göstermeksizin dilediği zaman Ağaoğlu My Town - Ümraniye üyenin WEB sitesine üyeliğini tek taraflı olarak silebilir. Bu hüküm “haber bülteni üyeliği” için de geçerlidir.

Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesi'nde yer alan ürünlere ait her türlü bilgi, teknik bilgi, istatistiki şekil ve değerden, teknik bilgiler kısmındaki yazıların yazım hatalarından yada uygulama hatalarından sorumlu değildir, ürünlere ait yazılan hiçbir bilgi garanti olarak adlandırılamaz, ürünlere ait garanti süresi olarak yorumlanamaz.

Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesi'nin tüm tasarım ve altyapı çalışmalarını Site Yönetimi önceden haber vermeksizin tüm tasarım ve altyapı çalışmalarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Ağaoğlu My Town - Ümraniye web sitesinde yer alan teknik bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Ağaoğlu My Town - Ümraniye'nin hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesi'ne girmeden önce yukarıdaki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Ağaoğlu My Town - Ümraniye'ye ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak HUMK madde 287'ye uygun olarak İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Dairelerinin yetkisine sunulacağı Ağaoğlu My Town - Ümraniye tarafından beyan ve işbu Ağaoğlu My Town - Ümraniye Web Sitesi'ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.